GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 6488570
nr 648 8570
Ytterfoder
höjd: 31
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 juli 2010
kl 19:39:28
100 kr
150 kr